خزنده آبی محتوا

خزنده آبی محتوا :

خزنده آبی محتوا چیست؟ خزنده خزندهی است که به محتوا و مطالب سایتهای دیگر هدایت میشود و انها را به وبسایت شما انتقال میدهد.

هدف از تولید خزنده آبی محتوا چه بوده است ؟

از زمان پیدایش اینترنت تا به اکنون منابع اصلی تولید محتوا کم بوده است و اکثر انسان ها و رسانه ها مطالب را از منابع گونان جمع آوری می کردند و در سایت خود و با نام خود منتشر می کردند

  • مثال –
  • قدم اول : عنوان یک مطالب را در گوگل جستجو می کنیم

اینجا مشاهده میکنیم که یک مطلب با عنوان " از «تعصب رئیس‌جمهور به مانگرو» تا «ما برای امنیت جهان اسلام چه غلطی کرده ایم؟» " در گوگل جستجو شده است .


دلیل ما برای انتخاب این مثال با عنوان تیتر غیر ساده این است تا دقیقا به شما بگویم چرا آبی خزنده محتوا تولید شده است !

تیتر فوق مربوط به یک مطلب نیمه تخصصی سیاسی در یک سایت خبری می باشد که از لحظه ی انتشار آن، در طی دو ساعت؛ بیش از بیست سایت مختلف با نام ها و طراحی های گوناگون همان مطلب را بدون کوچکترین ویرایشی باز نشر کرده اند. هر کدام با عنوان یا برند خاص خودشان .

حال به جای اینکه مدیر یا گردانندگان سایت مطالب را اضافه کنند خزنده آبی محتوا به صورت خزنده به وب سایت های منبع (منابع اصلی) رفته و محتوای متنی ، تصویری و صوتی را به سایت شما انتقال می دهد و دیگر برای باز نشر های ساده نیازی به کارمند یا کارمندان مختلف ندارید.

با خزنده آبی محتوا از محتوای چه سایت هایی میتوان استفاده کرد؟

با خزنده آبی خزنده میتوان محتوای سایت های خبری، موسیقی یا هر سایت با هرمحتوایی را داشته باشید.

فرضا شما مدیر یک کتابخانه ی آنلاین هستید و نیازمند به محتوا میباشید. بدون نیاز به اینکه خودتان تک تک محتوا را بارگزاری کنید، آبی اتومات به منابع دانلود کتاب که از قبل توسط شما تعریف شده است، هدایت میشود و تمامی کتاب ها را در دسته بندی خاص خودشان قرار میدهد و بعد از انتقال، کتاب های انتقال یافته هم میتوانند توسط شما ویرایش و سپس انتشار داده شوند یا در غیر این صورت خزنده آبی خزنده، قابلیت این را دارد که کتاب های مورد نظر را با توجه به درخواست از پیش تعیین شده ی شما اقدام به تفکیک محتوا کند.

مثال:

بارگذاری فایل ها از سرور منبع و در نهایت انتشار با نام منبع

بارگذاری فایل ها از سرور منبع و در نهایت انتشار با آدرس به صورت کُد شده

بارگذاری فایل ها از سرور منبع و در نهایت انتشار با آدرس شما

در مراحل فوق فایل هایی که دارای رمز عبور می باشند به سرور انتقال داده می شوند و با تغییر فایل ها و تغییر رمز عبور با بارگذاری فایل توسط سرور شما، با نام شما انتشار داده می شوند .

آبی خزنده محتوا دارای چند طرح مختلف می باشد که به شرح زیر است :

خزنده ساده : متشکل از سایت های از پیش راه اندازی شده موزیک ، مجله خبری و فیلم است که سایت های معمولی و غیر تخصصی می باشند و قابلیت اضافه یا ویرایش و به روز رسانی از محتوای سایت های مورد نظر را دارد .

هزینه خزنده ساده برای راه اندازی اولیه :

با سیستم های مدیریت و محتوای اوپن سورس مانند وردرپرس ، جوملا ، دروپال : یک ملیون و هشصد هزار تومان

با سیستم های مدیریت و محتوای شخصی ، که ما تنها نیازمند به دیتآبیس Mysql شما می شویم.

در این قسمت اگر دیتآبیس ساده و تکفیک شده باشد هزینه و زمان بعد از مشاهده دیتآبیس اعلام می شود .

و در غیر صورت از انجام دادن پروژه شما معذوریم .

با سیستم مدیریت و محتوای شخصی آبی که به صورت اوپن سورس به شما تحویل داده می شود و حداقل شروع کار بدون طراحی و با افزونه های مربوط به آبی توماتیک به شما تحویل داده می شود پنج ملیون تومان می باشد .

در صورت وجود هر گونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد می توانید همین الان با ما تماس بگیرید !